Резистор 3296W-1-101LF
Резистор 3296W-1-101LF
Нажмите на изображение для просмотра
Юго-Восточная Азия: Доступно 50000 шт
52,99
Категории: Резисторы
УпаковкаTube (stick) - линейка (туба, пенал)
Продажа от (шт)10
Срок поставкиПод заказ
Техническое описаниеTermination Style: PC Pin Product: Multiturn Number of Turns: 25 Resistance: 100 Ohms Adjustment: Top Cross Power Rating: 500 mW (1/2 W) Voltage Rating: 300 V Tolerance: 10 % Temperature Coefficient: 100 PPM / C Orientation: Vertical Adjustment Minimum Operating Temperature: - 55 C Maximum Operating Temperature: + 125 C Packaging: Tube
ПроизводительBourns
Trimmer Resistors - Through Hole 3/8IN 100 OHM Sealed Vertical Adjust