Микросхема NSI50350ADT4G
Микросхема NSI50350ADT4G
Нажмите на изображение для просмотра
Доступно 88800 шт
102,99
Категории: МикросхемыМикросхемы ON Semiconductor (Onsemi)
Продажа от (шт)10
Срок поставкиПод заказ
Техническое описаниеBrand: onsemi Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity: 2500 Features: Constant Current Input Voltage, Max: 50 V Input Voltage, Min: 50 V Input Voltage: 50 V Manufacturer: onsemi Maximum Operating Temperature: +175 C Minimum Operating Temperature: -55 C Mounting Style: SMD/SMT Number of Channels: 1 Channel Number of Outputs: 1 Output Operating Frequency: 100 Hz to 100 kHz Output Current: 350 mA Output Voltage: Adjustable Package / Case: DPAK-3 Packaging: Reel, Cut Tape, MouseReel Pd - Power Dissipation: 11 W Product Category: LED Lighting Drivers Product Type: LED Lighting Drivers Series: NSI50350AD Subcategory: Driver ICs Supply Current - Max: 385 mA Topology: Boost, Buck Display Type LED Maximum Operating Temperature +175°C Maximum Supply Current 350mA Minimum Operating Temperature -55°C Mounting Type Surface Mount Number of Pins 3 Number of Segments 1 Package Type DPAK Supply Voltage 50 V Width 6.22mm Вес, г 0.455
ПроизводительOnsemi
LED Lighting Drivers DPAK 350MA