Транзистор SPD30P06P
Транзистор SPD30P06P
Нажмите на изображение для просмотра
Доступно 20 шт
272,99
Категории: ПолупроводникиТранзисторы
ИнформацияObsolete (Discontinued) - Устаревшая, снятая с производства
Продажа от (шт)10
Срок поставкиПод заказ
Техническое описаниеMounting Style: SMD/SMT Package/Case: TO-252-3 Transistor Polarity: P-Channel Number of Channels: 1 Channel Vds - Drain-Source Breakdown Voltage: 60 V Id - Continuous Drain Current: 30 A Rds On - Drain-Source Resistance: 75 mOhms Vgs - Gate-Source Voltage: - 20 V, + 20 V Minimum Operating Temperature: - 55 C Maximum Operating Temperature: + 175 C Pd - Power Dissipation: 125 W