Преобразователь TEN 60-2411WI
Преобразователь TEN 60-2411WI
Нажмите на изображение для просмотра
Доступно 30 шт
Категории: Модули, источники питанияРазветвители, преобразователи
Продажа от (шт)10
Срок поставкиПод заказ
Техническое описаниеNumber of Outputs: 1 Output Output Power: 60 W Input Voltage: 9 V to 36 V Output Voltage-Channel 1: 5 V Output Current-Channel 1: 12000 mA Isolation Voltage: 1.5 kVDC Mounting Style: Through Hole Length: 50.8 mm Width: 25.4 mm Height: 10.2 mm Industry: Commercial Product: Isolated
ПроизводительTraco Power
Isolated DC/DC Converters Product Type: DC/DC; Package Style: 2"x1"; Output Power (W): 60; Input Voltage: 9-36 VDC; Output 1 (Vdc): 5; Output 2 (Vdc): N/A; Output 3 (Vdc): N/A