Преобразователь TEN10-2421
Преобразователь TEN10-2421
Нажмите на изображение для просмотра
Юго-Восточная Азия: Доступно 3000 шт
Категории: МикросхемыРазветвители, преобразователи
УпаковкаTube (stick) - линейка (туба, пенал)
Продажа от (шт)2
Срок поставкиПод заказ
Техническое описаниеApplications ITE (Commercial) California Prop 65 Warning Information Current - Output (Max) 1A, 1A ECCN EAR99 Efficiency 80% Features OCP, OVP, SCP HTSUS 8504.40.9580 Moisture Sensitivity Level (MSL) Not Applicable Mounting Type Through Hole Number of Outputs 2 Operating Temperature -40В°C ~ 85В°C (With Derating) Package Tube Package / Case 5-DIP Module Power (Watts) 10W RoHS Status ROHS3 Compliant Series TEN 10 (10W) -> Size / Dimension 2.00"" L x 1.00"" W x 0.40"" H (50.8mm x 25.4mm x Type Isolated Module Video File E-gnition Hamburg team Voltage - Input (Max) 36V Voltage - Input (Min) 18V Voltage - Isolation 1.5kV Voltage - Output 1 5V Voltage - Output 2 -5V Input Voltage Nominal 24 V dc Input Voltage Range 18 → 36 V dc Isolated Yes Isolation Voltage 1.5kV dc Load Regulation ±3% Maximum Temperature +85°C Minimum Temperature -40°C Output Current ±1A Output Voltage ±5V dc Power Rating 10W Width 25.4mm
ПроизводительTraco Power
Изолированный модуль DC DC Converter 2 выхода 5V -5V 1A, 1A 18V - 36V вход Power Supplies - Board Mount\DC DC Converters