Преобразователь TEN12-4821
Хит!
Преобразователь TEN12-4821
Нажмите на изображение для просмотра
Юго-Восточная Азия: Доступно 3000 шт
Категории: Модули, источники питанияРазветвители, преобразователи
УпаковкаTube (stick) - линейка (туба, пенал)
Продажа от (шт)2
Вес38.57 г
Срок поставкиПод заказ
Техническое описаниеMounting Style: Through Hole Number of Outputs: 2 Output Output Power: 12 W Input Voltage, Min: 18 V Input Voltage, Max: 75 V Output Voltage-Channel 1: 5 V Output Current-Channel 1: 1 A Output Voltage-Channel 2: - 5 V Output Current-Channel 2: 1 A Isolation Voltage: 1.5 kV Minimum Operating Temperature: - 40 C Maximum Operating Temperature: + 85 C Length: 50.8 mm Width: 25.4 mm Height: 10.2 mm Industry: Industrial Product: Isolated
ПроизводительTraco Power
Isolated DC/DC Converters Product Type: DC/DC; Package Style: 2"x1"; Output Power (W): 12; Input Voltage: 18-75 VDC; Output 1 (Vdc): 5; Output 2 (Vdc): -5; Output 3 (Vdc): N/A