Преобразователь V28A5C175BL
Преобразователь V28A5C175BL
Нажмите на изображение для просмотра
Юго-Восточная Азия: Доступно 70 шт
Категории: Модули, источники питанияРазветвители, преобразователи
УпаковкаBulk - россыпь
Продажа от (шт)1
Вес210 г
Срок поставкиПод заказ
Техническое описаниеProduct Category: Isolated DC/DC Converters RoHS: Details Number of Outputs: 1 Output Output Power: 175 W Input Voltage: 9 V to 36 V Output Voltage-Channel 1: 5 V Output Current-Channel 1: 35 A Isolation Voltage: 3 kV Mounting Style: Through Hole Package/Case Size: Full Brick Length: 117 mm Width: 56 mm Height: 12.7 mm Industry: Medical, Commercial Product: Isolated Series: 28A Operating Temperature Range: - 20 C to + 100 C